Co oznacza przelewanie w brzuchu i bóle pleców?

Witam. Od paru miesięcy mam takie objawy przelewanie w brzuchu nudności zgaga bóle w nadbrzuszu zaparcia bóle pleców na dole od czasu do czasu. Brałam już anesteloc który przepisał lekarz niby było dobrze ale i tak czasem bolał brzuch a zgaga doszła po przestaniu brania tabletek. Poszłam znowu do lekarza bo doszło osłabienie i rano brak apetytu i znowu bez badań stwierdzono zapalenie błony żołądka i kolejne tabletki. A ostatnio miałam dużo stresu. A boję si

Lek. Tomasz Budlewski

proponuję udać się do lekarza gastrologa, i zapewne wykonanie gastroskopii. warto także wykonać badanie usg jamy brzusznej.