Co oznacza przestrzeń podpajęczynówkowa na sklepistości obu półkul mózgu?

Mężczyzna lat 27 Chciałbym zinterpretować wynik mr głowy pytanie mam do neurologa przestrzeń podpajęczynówkowa na sklepistości obu półkul mózgu miernie poszerzona w okolicach czołowych umiarkowany zanik korowy Wnioski:niewielki zanik korowy obu półkul mózgu. jestem przerażony stąd moje pytanie jaka jest przyczyna tego że mam niewielki zanik korowy obu półkul mózgu w takim wieku czy to jest moja wina czy z tym się już urodziłem czy w trakcie życia to nabyłem jeśli tak to co było przyczyną a może to wada dodam że jestem wcześniakiem urodziłem się w 8 miesiącu ciąży uczyłem się normalnie byłem zawsze normalny wszystkie szczeble szkół skończyłem bez problemu pracuje ale od ponad roku czuje że coś z moim ciałem dzieje się nie tak często mam bóle głowy,zawroty głowy,szumy uszne,problemy z pamięcią i koncentracją,słabośc,sennośc,spowolnienie,czy te objawy mają coś wspólnego z tym czy jest jakieś skuteczne leczenie zaniku obu pólkul mózgu jakieś leki czy to się może cofnąć czy postępować i co przy niewielkim zaniku obu półkul mózgu mi grozi czy też już jest bardziej choroby psychiczne depresja, nerwica, schizofremia, itd. czy choroby otępienne takie jak alzheimer.Bardzo prosze o odpowiedź i o pomoc czy mam się czego bać czy nie i co dalej z góry dziękuje i pozdrawiam.

Witam Pana,
wskazana jest konsultacja neurologiczna i szczegółowa diagnostyka oraz zbadanie czynnika psychicznego w Poradni Zdrowia Psychicznego.
Pozdrawiam serdecznie