Co oznacza RTG płuc?
Dzień dobry odebrałem dzisiaj wyniki badania RTG i oto co zostało stwierdzone: Jamy oplucnowe wolne,zgrubienia oplucnowe szczytów,przepona po stronie prawej wysoko ustawiona,miąższ plucny bez zageszczen oraz serce i aorta w normie.

MĘŻCZYZNA, 39 LAT ponad rok temu
Lek. Tomasz Budlewski
95 poziom zaufania
A jakie objawy? Sadze ze powyzsze zmiany kwalifikują sie do rozszerzenia diagnostyki