Wynik RTG płuc i ból w klatce piersiowej

Dzień dobry !!!! Otrzymałem wynik RTG Pola płucne bez zmian ogniskowych z zaznaczonymi cechami przewlekłego nieżytu oskrzeli. Przepona i kąty wolne. Zacienienie prawego kąta przeponowo-sercowego-nagromadzenie tkanki tłuszczowej ?Torbiel celomatryczny? Sylwetka serca w granicach normy Aorta silnie wysycona Mam lekki ból w klatce piersiowej Mam pytanie !!!! Czy to jest stadium raka. Proszę o odpowiedz na e-mail Z góry dziękuję za odpowiedz

Lek. Tomasz Budlewski

Nie sadze . Ale konieczne jest rozszerzenie diagnostyki. Proszę koniecznie udac sie do lekarza zlecającego powyzsze badanie.