Co oznacza silne pieczenie na czubku nosa po operacji?

Witam. Jestem tydzień po operacji przegrody nosa. Pozostawiono mi płytki stabilizujące które będą wyciągnięte dopiero w piątek. Od 2 dni odczuwam silne pieczenie na czubku nosa które przeszkadza mi nawet podczas jedzenia, gdy ruszam ustami. Czy to normalne? Mam wrażenie ze to jakieś zapalenie. Zalecono mi tylko płukanie nosa irygatorem i antybiotyk.

Płukaniem irygatorem czyli brudną, niesterylną wodą po operacji jest błędem sztuki lekarskiej. Tak , masz być może zakażenie po tych irygacjach. Pozdrów kolegów laryngologów z Siedlec.