Co oznacza sina szyjka macicy?

Witam ostatni okres mialam 26 stycznia 2018r dzisiaj jest juz 5 marzec i nadal nie mam okresu za to bole podbrzusza. Bylam dzisiaj ginekologa najpierw zbadal mnie i powiedzial ze mam sina szyjke macicy potem zrobil mi dopochwowe usg i na monitorze bylo widac cos podluznego lekarz stwierdzil najpierw iz to dziura w macicy potem ze to krew ( okresu nadal nie mam) kazal mi zrobic test jedna kreska na pytanie co oznacza sina szyjka wzruszyl ramionami. Co mam myslec

Lek. Tomasz Budlewski

Proponuje oznaczyć poziom beta hcg z krwi i koniecznie udac się do lekarza ginekologa ponownie