Co oznacza słabo wysycone zwapnienie?

Witam,proszę interpretacje badania USG W okolicy bieguna górnego prawej nerki, w obrębie kory nerkowej jest drobny(8 mm), hyperehogeniczny obszar- małe AML?,słabo wysycone zwapnienie? tylko tyle jest dla mnie nie zrozumiałe z wyniku,pacjent ma 39 lat

Lek. Tomasz Budlewski

Nie można jednoznacznie stwierdzić dlatego wskazana dalsza Ew diagnostyka lub obserwacja. Proszę zgłosić się do lekarza kierującego na zabieg