Co oznacza stan po usunięciu guza?
Witam w listopadzie 2016roku miałam usuwany guz piersi w prawej piersi. Teraz w usg wyszła zmiana hypoechogeniczna co to znaczy?

KOBIETA, 27 LAT ponad rok temu
Lek. Klaudia Kuśmierczuk
78 poziom zaufania
Na podstawie usg nie da się określić dokładnie charakteru zmiany. W zależności od wyglądu i wielkości oraz sytuacji klinicznej rozważa się dalsze badania (np. biopsję), dlatego konieczna jest interpretacja tego wyniku przez Pani lekarza prowadzącego.