Co oznacza swędzenie ręki i powiększone węzły chłonne?

Leżąc ponad tydzień temu zaswędziała mnie ręka od wewnętrznej strony łokcia,poczułam że mam tam dużo małych twardych kuleczek (nie wiem czy to tak można nazwac) a od ponad 3 dni mocny bol od dloni az po obojczyk. Poszlam do lekarza dostalam antybiotyk bo to są powiekszone węzły chłonne . Ale po nim jeszvze gorzej sie czuje mam gorączkę,kaszke na twarzy,i swedzenie ciala. Ogolnie caly czas mam chrypke i kaszel.

Lek. Katarzyna Szymczak

Sugeruję ponowna wizytę u lekarza, może dodatkowe objawy są związane z reakcja na antybiotyk i konieczna jest zmiana leczenia.
Pozdrawiam