Co oznacza świąd kolan w nocy?

Noce swedzenie ud i kolan. Od dobrego roku, czasami codziennie czasami z przerwami w nocy budzi mnie silne i uporczywe swedzenie ud i kolan i czasami lydek. Swedzenie czasami minie po posmarowanii balsamem jednak na codzien takze sie smaruje. Wymienialam juz wszystkie kosmetyki, reczniki itp. Alergie wykluczone, zadnych plam, wysypki. Badania watroby i morfologia prawidlowa. Niedoczynnosc tarczycy unormowana i pod kontrola. Niestety do dzis nie wiem gdzie i do kogo sie z tym problemem zglosic i co to moze byc? Prosze o pomoc

Lek. Tomasz Budlewski

Proponuje zgłosić się do lekarza dermatologa po badaniu będzie można coś więcej powiedzieć