Co oznacza taka miesiączka po zapaleniu pęcherza?

witam od dluzszego czasu mam problem z okresem 14 mies temu urodzilam. okres dostalam jakies 4 tyg po porodzie byl dosc dlugi i obfity. pozniej miesiaczki byly i regularne i nie regularne. od grudnia 2016 mam chlopaka z ktorym wspolzyje. 17ego grudnia wzielam tabletke "po" ze wzgl. na to ze mialam dni plodne a prezerwatywa zawiodla. okres dostalam 21ego grudnia. trwal 7 dni. od 8ego stycznia ciagle jak nie krwawie to plamie braz z krwia. co to moze byc dodam ze mialam zap.pecherza. pozdrawiam.

Lek. Katarzyna Szymczak

Po porodzie cykle mogą być nieregularne, a obecne objawy mogą być efektem ubocznym przyjętej tabletki "po". Sugeruję kontrolę u ginekologa.
Pozdrawiam