Co oznacza taka ostra biegunka?

Witam. Z niewiadomych mi przyczyn (jadłam to, co zwykle) dostałam ostrej biegunki. Trwało to jeden dzień, brałam leki na wstrzymanie (Loperamid WZF) i przeszło. Następnego dnia, jak już czułam się w miarę dobrze, żeby cokolwiek zjeść dobrze, po lekkich posiłkach zauważyłam odbarwiony/biały stolec. Co to może oznaczać? Czy to możliwe, że pojawił się on po przebytej biegunce (czułam się dość mocno odwodniona i osłabiona)? Nigdy jeszcze tak nie miałam.

Lek. Katarzyna Szymczak

Jeśli takie stolce będą się utrzymywać wskazana jest wizyta u lekarza rodzinnego i diagnostyka, takie objawy mogą na problem w krążeniu żółci, ale mogą też być poinfekcyjne.
Pozdrawiam