Co oznacza taki ból nadgarstka?

Witam, 4 miesiące temu, po powrocie z intensywnych zawodów z tenisa stołowego położyłam się i szybko wstając wygięłam dłoń i oparłam się mocno na jej stronie zewnętrznej. Pobolała kilka dni i przeszło, ale od tego czasu często po mocniejszym ruchu tym nadgarstkiem pojawia się ból, który przeszkadza mi w wykonywaniu codziennych czynności. Co mam zrobić? Czy jakaś opaska/orteza/stabilizator to dobry pomysł?

Witam! Domowe sposoby nie zawsze są najlepszym rozwiązaniem, lepiej się przebadać (ortopeda). Istotne są badania radiologiczne. Lepiej nie eksperymentować na sobie. Powodzenia W. Łuczkowski.

Dzień dobry, dziękuję za skorzystanie z ABC Zdrowie, proponuję o tych dolegliwościach opowiedzieć fizjoterapeucie lub masażyście, którzy się Panią opiekują a także lekarzowi pierwszego kontaktu, wtedy zadecydują jak ma postępować terapia związania z Pani trudnościami. Życzę powodzenia i szybkiego powrotu do zdrowia.