Zapytaj lekarza

7 4 2 , 3 0 9

odpowiedzi udzielonych przez naszych ekspertów

Rzetelnie + Bezpiecznie + Bezpłatnie

Co oznacza taki ból nadgarstka?

Witam, 4 miesiące temu, po powrocie z intensywnych zawodów z tenisa stołowego położyłam się i szybko wstając wygięłam dłoń i oparłam się mocno na jej stronie zewnętrznej. Pobolała kilka dni i przeszło, ale od tego czasu często po mocniejszym ruchu tym nadgarstkiem pojawia się ból, który przeszkadza mi w wykonywaniu codziennych czynności. Co mam zrobić? Czy jakaś opaska/orteza/stabilizator to dobry pomysł?
KOBIETA, 20 LAT 4 tygodnie temu

Udar - kiedy wezwać karetkę?

P { margin-bottom: 0.21cm; } Jednostronna bezwładność, drętwienie kończyn, niewyraźne mówienie i problemy ze zrozumieniem mowy, ostry ból głowy ? to objawy udaru mózgu. Istnieje kilka objawów poprzedzających udar, będącymi sygnałami ostrzegawczymi.

Witam! Domowe sposoby nie zawsze są najlepszym rozwiązaniem, lepiej się przebadać (ortopeda). Istotne są badania radiologiczne. Lepiej nie eksperymentować na sobie. Powodzenia W. Łuczkowski.

0

Dzień dobry, dziękuję za skorzystanie z ABC Zdrowie, proponuję o tych dolegliwościach opowiedzieć fizjoterapeucie lub masażyście, którzy się Panią opiekują a także lekarzowi pierwszego kontaktu, wtedy zadecydują jak ma postępować terapia związania z Pani trudnościami. Życzę powodzenia i szybkiego powrotu do zdrowia.

0
redakcja abczdrowie Odpowiedź udzielona automatycznie

Nasi lekarze odpowiedzieli już na kilka podobnych pytań innych użytkowników.
Poniżej znajdziesz do nich odnośniki:

Patronaty
Ważne tematy