Co oznacza taki guzek w lewym jądrze?

Witam podczas samobadania lewego jądra wyczułem ruchomy mały guzek który jest czasem nie do zlokalizowania,nie jest przyczepiony do jądra ,czasem znajduję się pod jądrem czasem za , a nieraz z boku .Co jakiś czas pobolewa mnie jądro.Mam wrażenia jakby latał on po najądrzu co to takiego może być .
MĘŻCZYZNA, 21 LAT 10 miesięcy temu

Redakcja abcZdrowie

Witamy serdecznie,

ruchomy guzek wyczuwalny w obszarze jąder, szczególnie jeśli towarzyszy mu ból, może być związany z różnymi stanami, takimi jak torbiel jądra, przepuklina pachwinowa, zapalenie najądrza lub inne schorzenia.

W Pana przypadku, zalecamy skontaktować się z urologiem, który po przeprowadzeniu odpowiednich badań, będzie w stanie postawić jednoznaczną diagnozę i zaplanować dalsze postępowanie.

Więcej informacji na podany temat można znaleźć w treściach, do których odsyłam w linku poniżej:

https://pytania.abczdrowie.pl/pytania/co-oznacza-ten-guzek-na-jadrze

Przypominamy, że udzielane informacje stanowią jedynie informację poglądową. W celu uzyskania diagnozy oraz zaplanowania leczenia, prosimy o zasięgnięcie osobistej porady lekarskiej.