Co oznacza taki wynik TK zatok u 50-latki?

Dzień dobry, wczoraj odebrałam wynik TK zatok po 4 tygodniach leczenia antybiotykami, bardzo proszę o interpretacje. Objawy , pogorszenie wzroku, zaburzenie widzenia w prawym oku (widzenie podwójne - okulistycznie, neurologicznie b/z) okresowo utraty widzenia, zawroty głowy, bóle ciemieniowe i potyliczne oraz za uszami, chwilowe zawroty głowy. Problemy z zatokami od dzieciństwa, leczone farmakologicznie, wiek 49 lat. Plastyka przegrody, nie do końca udana z powodu krwotoku podczas zabiegu, osunięty kolec, przegroda dalej krzywa. Wynik TK: Stan po plastyce przegrody nosowej 12.2016r. Małżowiny nosowe bez anomalii. Drobne polipowate zgr. błony śluzowej małżowin dolnych. Hipoplazja zatoki czołowej z aplazją lewego przedziału. W słabo wykształconym przedziale prawym, odcinkowe niewielkie zgrubienia śluzówki - do 1 mm. Powietrzność sitowia zmniejszona przez odcinkowe zgrubienia błony śluzowej do ok. 2 mm. i gęstą wydzielinę w części komórek pneumatycznych. Aplazja lewego przedziału zatoki klinowej z dużą komórką Onodiego po lewej stronie, w prawym przedziale niewielka ilość pienistej wydzieliny i zgrubienia śluzówki do ok 2 mm w okolicy ujścia. W prawej zatoce szczękowej częściowo pienista wydzielina oraz niewielkie odcinkowe zgrubienia śluzówki do ok. 2mm. W lewej zatoce szczękowej zgrubienia śluzówki do ok. 6 mm, największe w okolicy zachyłka nadzębodołowego. Zgrubienie śluzówki zamyka ujście zatoki klinowej, poza tym kompleksy ujściowo-przewodowe obustronnie drożne. Bardzo proszę o opinię, wizytę specjalistyczną mam za miesiąc, boję się nawrotu stanu ropnego, internista nie podejmie się już leczenia antybiotykiem. O bólu głowy już nie wspomnę. Dziękuję.

Opis badania wskazuje gównie na skrzywienieprzegrody i zminay zapalne w zatokach przynosowych!! : " Plastyka przegrody, nie do końca udana z powodu krwotoku podczas zabiegu, osunięty kolec, przegroda dalej krzywa. Wynik TK: Stan po plastyce przegrody nosowej 12.2016r. Małżowiny nosowe bez anomalii. Drobne polipowate zgr. błony śluzowej małżowin dolnych. Hipoplazja zatoki czołowej z aplazją lewego przedziału. W słabo wykształconym przedziale prawym, odcinkowe niewielkie zgrubienia śluzówki - do 1 mm. Powietrzność sitowia zmniejszona przez odcinkowe zgrubienia błony śluzowej do ok. 2 mm. i gęstą wydzielinę w części komórek pneumatycznych. Aplazja lewego przedziału zatoki klinowej z dużą komórką Onodiego po lewej stronie, w prawym przedziale niewielka ilość pienistej wydzieliny i zgrubienia śluzówki do ok 2 mm w okolicy ujścia. W prawej zatoce szczękowej częściowo pienista wydzielina oraz niewielkie odcinkowe zgrubienia śluzówki do ok. 2mm. W lewej zatoce szczękowej zgrubienia śluzówki do ok. 6 mm, największe w okolicy zachyłka nadzębodołowego. Zgrubienie śluzówki zamyka ujście zatoki klinowej, poza tym kompleksy ujściowo-przewodowe obustronnie drożne. "
DO Laryngologa; morf, OB CRP, posiew wymazu z zatok! z nosa Pozdrawiam