Co oznacza takie kłucie w sercu?

Witam.mam 35 lat i jestem kobieta.mam dwóch synkow. Od dawna często kuje mnie serce i biorę na to magnez ale wydaje mi się ze to nie wystarcza.A jeszcze mam też czasami drętwienie ręki albo dłoni.skurcze nóg.dodam również ze dużo stresów mam i wogole jestem bardzo nerwowa.I biorę na to leki positivum.czy to coś poważnego może być? Pozdrawiam

Witam Panią
Jeżeli stres i stan napięcia nerwowego
stale się utrzymuje, to negatywnie wpływa
na funkcjonowanie układu nerwowego
i może prowadzić do kołatania serca,
chorób serca i układu krążenia, nerwicy, depresji
i wielu innych zaburzeń.
Warto przeprowadzić diagnostykę kardiologiczną.
Przede wszystkim jednak należy uporać się ze stresem.
Dlatego zachęcam Panią do podjęcia psychoterapii.
Podczas psychoterapii leczy się nie tylko objawy
choroby, ale również dociera się do przyczyny
problemu i znajduje się sposób jego rozwiązania.
Gdyby chciała Pani porozmawiać o problemie,
to zapraszam do kontaktu.
Istnieje możliwość konsultacji online,
np. za pośrednictwem komunikatora Skype.
Pozdrawiam serdecznie

Dzień dobry. Opisuje Pani bardzo charakterystyczne objawy, które często wywołuje stres (o którym również Pani wspomina). Farmakoterapia jest rozwiązaniem doraźnym. Zwykle po dłuższym jej stosowaniu objawy nasilają się, gdyż nie zastosowano leczenia właściwego czyli psychoterapii. Zachęcam Panią do skorzystania z pomocy specjalisty, Właściwe określenie przyczyn Pani trudności umożliwi dobranie odpowiedniej metody leczenia i powrót do równowagi. Odzyskanie Pani komfortu życia będzie korzystne nie tylko dla Pani, ale także dla dzieci. Myślę, że warto. Pozdrawiam serdecznie.

http://progress.warszawa.pl/