Nerwica lękowa i zawał serca

Witam. Mam 33 lata jestem kobietą. Od 4 lat choruje na nerwice lękowa. Bardzo boję się zawału serca gdyż rodzice są po zawale. Miałam wielokrotnie wykonywane ekg które nic nigdy nie wykazało a kolacze mi serce czuje bóle w lewej piersi takie klucia i uciski oraz skacze mi ciśnienie. Ogólnie mam niskie ciśnienie 94/74/93 w skokach 120/94. Sporadycznie przyjmuje propranolol ale nie działa on długo.Mam bardzo dobre wyniki krwi. Moje życie jest bardzo stresujące na codzień. Czy grozi mi zawał?

Witam
Proponuję rozpocząć psychoterapię , aby uporać się z transgeneracyjnymi lękami, rozbroić je i wspólnie z terapeutą znaleźć rozwiązanie na ujarzmienie codziennego stresu.
Pozdrawiam
Anna SZyda

Witam Panią
Zdarza się, że podczas ataku lęku występują
objawy podobne do zawału.
W leczeniu zaburzeń lękowych oraz ich konsekwencji
najskuteczniejszym sposobem dotarcia do przyczyny
i znalezienia sposobu rozwiązania problemu jest psychoterapia.
Zachęcam Panią do wprowadzenia psychoterapii
w proces leczenia.
Terapeuta pomoże Pani uporać się zarówno
z objawami jak i przyczynami lęków
oraz ich konsekwencjami.
Gdyby chciała Pani ze mną porozmawiać o problemie,
to zapraszam do kontaktu.
Istnieje możliwość konsultacji online,
np. za pośrednictwem komunikatora Skype.
Pozdrawiam serdecznie

Hanna Markiewicz
psycholog
konsultacje@psycholog24online.pl
http://psycholog24online.pl