Co oznacza takie krwawienie z dróg rodnych?
Zazwyczaj miałam dosyć obfite miesiączki natomiast moja ostatnia miesiączka wyglądała tak, że przez 7 dni jedynie plamiłam na brązowo. Nic mnie nie boli ani nic. Wspomnę też, że jakoś pół roku temu na usg jamy brzusznej, został wykryty torbielw jajniku. Jednakże lekarka powiedziała mi, że powinien zniknąć z kolejnymi miesiączkami.

KOBIETA, 21 LAT ponad rok temu
Redakcja abcZdrowie
98 poziom zaufania
Witam serdecznie,
być może brązowe plamienie ma związek z torbielą jajnika. Z pewnością warto to skontrolować podczas wizyty u ginekologa.
Zdaniem naszych ekspertów brązowe plamienia mogą wynikać z wahań poziomu hormonów związanych z obecnością torbieli.
Takie i inne odpowiedzi można znaleźć pod poniższymi linkami, które przekierowują do pytań innych użytkowniczek:
https://pytania.abczdrowie.pl/pytania/czy-przyczyna-brazowego-plamienia-moze-byc-torbiel,
https://pytania.abczdrowie.pl/pytania/brazowe-plamienia-zamiast-miesiaczki-a-spozniajacy-sie-okres,
https://pytania.abczdrowie.pl/pytania/brazowe-plamienie-zamiast-obfitej-miesiaczki.