Co oznacza ten opis badania wątroby 29-latki?

Witam serdecznie co oznacza wynik badań. Wątroba normoechogeniczna, niepowiekszona w prawym płacie hiperechogoniczne obszary sugerujące naczyniaki wlk 11mm, 17mm, 13mm, 16mm, 23mm, poza tym bez zmian ogniskowych. Pęcherzyk żółciowy cienkościenny ze zlogiem wlk 17mm. PŻW nieposzerzony. Trzustka w widocznym miejscu zakresie normoechogeniczna. Śledziona normoechogeniczna niepowiekszona. W części środkowej nerki prawej hiperechogoniczny obszar wlk 5mm bez cienia okustycznego sugerującego złóg. Poza tym obie nerki o prawidlowym echostrukturze bez cech zastoju.

Opis wskazuje na kamicę pęcherzyka żółciowego oraz nerki. Ponadto nasuwa podejrzenie naczyniaków wątroby (ale nie da się tego w pełni rozstrzygnąć za pomocą tego jednego wyniku). Proszę o konsultację z lekarzem kierującym na badanie. Będzie potrzebna kontrola lub badania dodatkowe. Jeśli są dostępne poprzednie wyniki to należy je zabrać na wizytę. Wskazana jest również konsultacja z chirurgiem celem rozważenia usunięcia pęcherzyka żółciowego.