Co oznacza ten ucisk okolicy policzka?

Witam jakiś czas temu uderzyłam się dość mocno w glowe nie miałam żadnych objawów tylko bol w miejscu przy dotyku jakiś czas temu po prawej stronie czuję ucisk w policzku dodam że choruje na neriwce i trochę się martwię tą głową czy to może być spowodowane nerwica ?

Witam! Może to być jeden z wariantów nerwicowych. Proszę to zgłosić terapeucie - modyfikacji wymsga dotychczasowa terapia. Powodzenia W. Łuczkowski.