Czy szew mógł dostać się do przełyku?

Witam. Tydzień temu miałam usuwane chirurgicznie 3 zęby, dwie ósemki i jedna siódemka. Rany zaszyte szwami. Wczoraj jeden szew wypadł, teraz mam wrażenie, że drugi wbił się przełyk. Czy to możliwe? Dodam, że choruję na nerwicę i może stąd objaw, jednak wolałabym wiedzieć, czy istnieje taka możliwosc.

Witam! Szwy stosowane w stomatologii są zazwyczaj rozpuszczalne i nic się nie stanie. Natomiast wyobraźnia u młodych osób, szczególne znerwicowanych może dawać odczucia związane tematycznie ze spodziewanym zagrożeniem. Wskazana modyfikacja dotychczasowego leczenia, z ew. doraźnym włączeniem krótko działających leków p/lękowych. Powodzenia W. Łuczkowski.