Co oznacza to pieczenie w klatce piersiowej?

witam serdecznie dwa dni temu od rana sprzątałam itp na zmianę z leżeniem przez totalne zmęczenie i tetno ok 120 ciągle rosnące. wieczorem okropne pieczenie z rozrywaniem w klatce,bol glowy,zawroty głowy oraz puls w spoczynku 140. cisnienie 160/85 temp 38(1 raz z temp) trwa to nieraz kilka dni a wraca co 1-2 ms i coraz czesciej. byłam kiedys z tym u lekarza ale po 2 godz czekania i 4 godz takiego pulsu uspokoiło się gdy przyszła moja kolej. z krwi wyniki były ok. dziękuję milego dnia życzę

Witam serdecznie,

Konieczna konsultacja z lekarzem rodzinnym. W przypadku braku możliwości dostania się do lekarza rodzinnego szybko, konsultacja w Nocnej Opiece Chorych lub na SOR-rze. Nie wolno bagatelizować objawów, tylko najszybciej zgłosić się do lekarza.

Pozdrawiam.