Co znaczy to niskie tętno i duszenie w klatce piersiowej?

dzien dobry od kilku miesiecy mam niskie tetno 50 puls cisnienie jest okej , dusi mnie w klatce piersiowej biore tabletki nebilet niby ma za wysokie tetno bo milam holter kardiolog mi przepisal wlasnie te tabletki ale je odstawilam bo ciagle mnie dusi. nie wiem co mam robic poradzcie mi prosze .

Lek. Tomasz Budlewski

Przede wszystkim udac się do lekarza rodzinnego po badaniu będzie można coś więcej powiedzieć