Dlaczego występują skoki tętna?

Witam mam na imie Ola 50 lat od 20 lat lecze sie na nadcisnienie tetnicze,raz bylo lepiej raz gorzej do niedawna bralam betalog zok,,,na spowolnienie pracy serca i przerozne leki na onizenie cisnienia,powiem ze nie mozna bylo dopasowac ciagle skaczace,od niedawna lekarz zmienil mi leki na tetno NEBILET natomiast na cisnienie TERTENSIF bi-kombi i wszystko bylo super cisnienie w normie 125/75 tetno tez 60-70 od niedawna tetno nie spada ponizej 80 cisnienie znowu skacze.

Witam,
niewątpliwie jest Pani tą całą sytuację zestresowana. Być może także w innych aspektach życia np. praca, rodzina poddana jest Pani także podwyższonemu stresowi.
W każdym razie radziłbym skonsultować psychoterapeutę. W razie długiego oczekiwania
zapraszam na Skype.
Pozdrawiam i życzę zdrowia