Co oznacza twade i powiększone podbrzusze?

Witam, ostatnio zaobserwowałam, że moje podbrzusze się powiększyło, jest twarde, a dzisiaj nawet się zaokrągliło. Czy może być to spowodowane nieregularnym i skąpym wypróżnianiem wynikającym z odbytej niedawno podróży? Czy mogę podejrzewać ciąże, chociaż nie mam innych objawów i od czasu ostatniego współżycia miałam już okres, taki jak zwykle?

Lek. Tomasz Budlewski

proponuję udać się do lekarza rodzinnego po badaniu będzie można coś więcej powiedzieć i zalecić odpowiednie dalsze postępowanie. ciąża jest raczej mało prawdopodobna a nie niemożliwa.