Co oznacza twardy i nadęty brzuch?

Witam mam 22 lata mam 162 wzrostu i ważę 53 kg mam problem ponieważ mój brzuch jest nadety twardy tak jak bym była w ciąży mam dziwne kształty w oddawaniu stolca i od czasu do czasu ból po prawej stronie nieregularnych brzucha. Z czym to się może wiązać.

Proponuję iść do lekarza rodzinnego na wizytę. Lekarz zbierze odpowiedni wywiad lekarski, zbada Panią i ustali dalsze postępowanie. Może przyczyną wzdęć jest po prostu zła dieta, a może należy poszukać innej przyczyny,
pozdrawiam