Wzdęty i twardy brzuch po posiłku oraz świeża krew podczas wypróżnień

Mam 20 lat.Od ok.8 miesięcy rozpoczeły się moje problemy z żołądkiem.Po każdym spożytym posiłku mój brzuch jest wzdęty i twardy. Strasznie boli.Ból i wzdęty brzuch utrzymuje sie kilka godzin a nawet cały dzień. Ostatnio bardzo mało jem(odczuwam głód ale gdy tylko cos zjem wtedy ból się nasila). Podczas wypróżnień pojawia się świeża krew(ostatnio bardzo często i jest jej bardzo dużo), stolce są okrągłe i małe średnicy ok 3cm, czuje że nie wypróżniam się do końca. Stolce oddaje 1-2razy dziennie.

Szanowna Pani!
Opisane objawy są bardzo niepokojące. Duża ilość krwi w stolcu jest objawem alarmującym, wymagającym konsultacji lekarskiej. Proszę bezzwłocznie udać się do lekarza POZ lub chirurga, który zbierze dokładny wywiad (np. ważna jest ilość krwi, czy pojawia się zawsze, czy jest zmieszana ze stolcem lub go tylko pokrywa) i Panią zbada.