Co oznacza ucisk w szczęce podczas stosowania Sedam?

Witam, Miesiąc temu lekarz rodzinny zapisał mi Sedam 3 mg zażywany na 1h przed snem, ze względu na lęki i zaburzony sen. W czasie przyjmowania objawy zelżyły, chociaż bywaly dni gdzie lęki wracały. Lekarz kazał odstawić sedam po 4 tyg i tak tez zrobiłam. Od tego czasu dolegliwości wróciły, dodatkowo czuje ścisk w szczęce. Czy mogą to być objawy z odstawienia i jaki czas mogą one trwać ? Tak jak wspominałam powyżej lek zażywany był 28 dni.

Lek. Tomasz Budlewski

Wskazana ponowana wizyta u lekarza prowadzącego leczenie. Warto jest udac się do lekarza paychiatry