Stosowanie Sedam a zaburzenia pamięci

Dzień Dobry. Mam 35 lat przez 13 m-cy zażywałem SEDAM 3 jedną tabletkę dziennie,nie byłem świadomy jakiego rodzaju są to leki kiedy się zorientowałem zacząłem odstawiać.Przez pierwsze 3 tygodnie brałem 1/2 tabletki Sedam3 następnie przez 2 tygodnie 1/4 i odstawiłem całkowicie.Minął szósty tydzień od ostatniej dawki.Niczego nie pamiętam,mam wrażenie że straciłem pamięć,od 9 tygodni zmienione jest moje postrzeganie to co widzę wydaje mi się nie realne.Jestem Przerażony! Jak długo może to potrwać?

Piotr Pilarski

Sugeruję wizytę u psychiatry. Objawy mogą trwać nawet miesiące. Lekarz będzie mógł zapisać leki które zmniejszą nasilenie objawów.

Pozdrawiam.