Co oznacza umiarkowane zgrubienie na ścianie esicy?
W badaniu USG wyszło mi że mam umiarkowane zgrubienie na ścianie esicy. Co to może oznaczać?

KOBIETA, 27 LAT ponad rok temu
Lek. Michał Lenard
80 poziom zaufania
Zmiana może wymagać dokładniejszej diagnostyki i badań, np. kolonoskopii, żeby postawić rozpoznanie. Wynik USG wraz z opisem powinien ocenić lekarz, który zlecił badanie. Pozdrawiam!