Co oznacza w usg opis - piersi o budowie gruczołowej?
Mam 25 lat. Miałam robione badanie USG piersi,  w opisie jest napisane: "piersi o budowie gruczołowej". Co to oznacza i czy jest to powód do niepokoju?

KOBIETA, 25 LAT ponad rok temu
Witam serdecznie!
Wynik jest jak najbardziej w porządku. Budowa gruczołowa charakteryzuje piersi kobiety w młodym wieku.
Pozdrawiam serdecznie