Co oznacza wątroba o cechach umiarkowanego stłuszczenia?

Dzień dobry, Bardzo proszę o informację czy jest się czym martwić opis usg. Wątroba o cechach umiarkowanego stłuczszczenia,w rzucie segmentu V struktura/obszar hypoechogeniczna 8mm - może gruczolak naczyniak.Drogi zolciowe.Pęcherzyk żółciowy, trzustka śledziony nerki w normie. Układ zbiorczy nie poszsrzony.Skupisko kilku zaakcentowanych węzłów chłonnych w sródbrzuszu po prawej stronie. Pogrubiała do 6-7mm ściana kompleks warstwy sluzowo/podśluzowej) wstępnicy ( z katnica) i poprzecznicy

Lek. Tomasz Budlewski

A jakie są objawy? Proponuje zgłosić się do lekarza zlecającego powyzsze badanie sadze ze konieczne jest rozszerzenie diagnostyki