Co oznacza wewnętrzny niepokój?

Dzień dobry. Mój problem polega na paleniu całego ciała ,wewnętrznego niepokoju ,bolu w lewej strony skroni,suchości w ustach oraz częstego oddawania moczu w nocy.Mam zwyrodnienie kręgosłupa.Prosze o poradę obecnie przebywam za granicą i nie wiem co robić.Pizdrawiam Maria

Witam,

zalecana jest konsultacja psychiatryczna i szczegółowa diagnostyka, objawy mogą wskazywać na nerwicę, dodatkowo wskazana diagnostyka internistyczna i urologiczna. jeśli wykluczone zostaną choroby somatyczne, zalecane jest leczenie nerwicy metodą psychoterapii poznawczo - behawioralnej.

Pozdrawiam serdecznie