Co oznacza wskazane wykonanie testu awidności celem potwierdzenia?

Witam,planuję ciążę.Otrzymałam skierowanie na badania krwi,w tym na różyczkę.Przy 1 badaniu przeciwciała IgG 477,9IU/ml,IgM wynik wątpliwy.Badanie powtórzyłam po miesiącu,wynik IgG 466,4IU/ml,IgM 0,91 (ponownie wynik wątpliwy norma 0,8-1).Komentarz"Wskazane wykonanie testu awidności celem potwierdzenia lub wykluczenia aktywnego zakażenia."Jakie badanie powinnam wykonać?Awidność przeciwciał IgG czy IgM?(znalazłam w spisie tylko IgG).W wieku 13 lat byłam szczepiona na różyczkę,co to może oznaczać?

Lek. Tomasz Budlewski

proponuję najlepiej powtórzyć badania i poprosić o wykonanie awidności przeciwciał?