Co oznacza wynik badania antykoaguant tocznia?

Witam! Mam 34 Lata 7 letniego syna i 2 poronienia za sobą, obecnie kolejny raz staramy się z mężem o dziecko. Po drugim poronieniu gine zleciła mi badaie antykoaguant tocznia: wyniki La1 (dRvvt) 37,1; PTT-LA 45,3; PTT-LA MIX 35,3; INR 1,18, APTT 39,50,WYNIK UJEMNY, P/c.9 kardiolipinie IgG- 4,62; P/c. kardiolipinie IgM 5,19. Lekarka która zlecała te badania mówiła ze jest wszystko o.k , nie ma zespłu antyfosfolipidowego, Obecnie chodzę do innego gine który zalecił by konsultować wyniki z hematologiem,wspomniał też coś o mutacji genu... Mam pytanie co to onacza i czy rzeczywiście wizyta u hematologa jest konieczna.

Proszę rozwiać swoje wątpliwości u lekarza, który zalecił dalsze kroki i wykonywanie badań genetycznych.