Interpretacja wyników przeciwciał ANA i ANA 2

Kobieta 36 lat, Proszę o interpretację wyników: - P/ciała przeciwjądrowe ANA(IF) : WĄTPLIWY - P/ciała przeciwjądrowe ANA 2 : WYNIK UJEMNY - PT: INR 1.159 (INR), WSKAŹNIK PROTROMBINOWY 87.395 (%dN) - Lupus antykoagulant (LA): LA1 TEST SKRININGOWY: 34.377 (sec), KOMENTARZ: wynik dodatni w kierunku obecności antykoagulantu toczniowego to ratio powyżej górnej granicy wartości prawidłowych przy równocześnie wydłużonym czasie LA1 i prawidłowym czasie LA2. -P/ciałap/kardiolipinowe: IgG 2.76,IgM <2

Lek. Tomasz Budlewski

niestety opis nie skonczyny. proponuję udać się do lekarza zlecajacego powyzsze badania.