Co oznacza wynik badania w kierunku zespołu antyfosfolipidowego?

Po uracie ciąży Zrobiłam badania na zespół antyfosfolipidowy.Wynik mam negatywny, ale w jednym badaniu wynik z wykrzyknikiem, Antykoagulant toczniowy LA1 -30,9 sek , (zakres referencyjny LIW 31,0 - 44,0 L) PTT-LA- 27,7 sek , (zakres referencyjny LIW 31,4 - 43,4 L.) Co może ten wynik oznaczać? Czy jest prawidłowy i czy powinnam powtórzyć badanie?

Lek. Tomasz Budlewski

proponije udac się do lekarza prowadzącego diagnostyke , nie sadze aby była konieczność powtarzania badania lecz bez poznania wszystkich wyników nie można się wypowiedzieć