Co oznacza wynik badania na antykoagulant tocznia?

DZIEŃ DOBRY WYKONAŁAM BADANIE NA ANTYKOAGULANT TOCZNIA WYNIKI TO: LA 1(test przesiewowy) 40 normy 31-44 LA 2 ( test potwierdzenia) 32 normy 30-38 LA 1/ LA 2 Ratio 1.25 normy 1.2 ANTYKOAGULANT TOCZNIA OBECNY. czy muszę wykonać jakieś badania na potwierdzenie czy ten wynik jest jednoznaczny ?do jakiego lekarza się udać?? Czy z takim wynikiem można starać się o dziecko? przeciwciała antykardilipinowe mam w porządku BIAŁKO C i S również. Dziękuję serdecznie i Pozdrawiam

Lek. Tomasz Budlewski

a jakie były objawy ? kto zleca badanie ? sadze ze wskazana wizyta u reumatologa i lub hematologa