Prośba o interpretację wyniku badań na antykoagulant tocznia

Witam prosze o interpretacje wyniku badan na antykoagulant tocznia. Badanie LA1 dRVVT - test skriningowy, 27,7 sek wartosc referencyjna 31,00-44,00,w badanym materiale nie stwierdzono obecnosci krazacych antykoagulantow. Co to oznacza? Z gory dziekuje za odp.

Piotr Pilarski

Wynik prawidłowy. Świadczy o tym ze brak jest przeciwciał charakterystycznych dla tocznia.

Pozdrawiam.