Co oznacza wynik badania CMV Igg 20.200 U/ma u osoby w 21 tc?
Witam... Jestem w 21tc zrobiłam badania na CMV wyniki są nastepujące CMV Igg 20.200 U/ma a CMV Igm niereaktywny... co to oznacza dla mojej ciąży????

KOBIETA, 28 LAT ponad rok temu
Lek. Klaudia Kuśmierczuk
74 poziom zaufania
Jeżeli przeciwciała przeciwko CMV w klasie IgM są niereaktywne a występuję przeciwciała przeciwko CMV w klasie IgG to oznacza, że kiedyś Pani przebyła infekcję cytomegalią. Aby dokładnie zinterpretować wyniki badań należy udać się po poradę, do lekarza kierującego na badanie.