Co oznacza wynik badania hormonów tarczycy podczas leczenia lekiem Euthyrox?

Witam. Od 4 tygodni lecze sie na niedoczynnosc tarczycy. Biore euthyrox 25. Dzis odebralam wyniki kontrolne gdzie TSH 0,62 FT4 17,3.Czy przy tych wynikach jest odpowiednia dawka leku?

Lek. Katarzyna Szymczak

Dobry wynik, po konsultacji z endokrynologiem do rozważenia dawka 1/2 tabletki.
Pozdrawiam