Co oznacza wynik badania IgG i toksoplazmozy?

Odebrałam wyniki moje IgG to 0.130 IU/ml wynik ujemny (<1) wynik wątpliwy (1-3) wynik dodatni (<3) toksoplazma IgM 0.21 COI wynik ujemny ( <0.8) wynik wątpliwy (0.8 -1) wynik dodatni (>1) czy to dobry wynik

Lek. Klaudia Kuśmierczuk

Oba wyniki są ujemne, co ozanacza, że nigdy nie chorowała Pani oraz obecnie nie choruje Pani na toksoplazmoze.