Wynik badania na toksoplazmozę, CMV i różyczkę u 35-latki

wyniki toxoplazmozy prosze o interpretację toxo metoda eclia >650.0 iu/ml z ref.ujemny:<1.0 wątpliwy:>-1.0 -<3.0 dodatni :>-3.0 toxo igm 0.2 ujemny :<0.8 wątpliwy :->0.8 .<1.0 dodatni :>-1.o CMV WYNIK IGG >500.0 U/ML z ref..ujemny :<0.5 wątp:>-0.5 <1.0 dodatni >-1.0 różyczka igg 86.1 z ref:ujemny <10.0 dodatni >-10.0

Lek. Krzysztof Szmyt

Witam,
Szanowna Pani, Pani wyniki badań są prawidłowe, tam gdzie wyniki są dodatnie to oznacza, że miała Pani w przeszłości kontakt z danym drobnoustrojem i bądź przeszła Pani taklą chorobę (także bezobjawowo) lub jest Pani na nie odporna. Natomiast przeciwciała toksoplazmozy IgM które odpowiadają za świeżą infekcje są ujemne. Pozdrawiam.