Co oznacza wynik badania krwi po odstwieniu leku na trądzik?

Witam. W kwietniu przyjmowałam tetracyklinę na trądzik. Lek odstawiłam, pod koniec kwietnia zrobiłam sobie badania krwi. Miałam zaniżony poziom białych krwinek, płytek krwi MPV, NEU i LYM. Teraz powtórzyłam badanie i te wartości po kilku miesiącach nadal są takie same. Czy to może być wina tego antybiotku? Ostatnio miewałam zawroty głowy i duszności. Proszę o jakąś wskazówkę na co zwrócić uwagę, jakie badania dodatkowe wykonać.

Lek. Tomasz Budlewski

Udać się do lekarza rodzinnego po przeanalizowaniu wyników będzie można określić odpowiednie dalsze postepowanie , być może konieczna jest hospitalizacja