Co oznacza wynik badania radiologicznego 38-latki?

Witam, bardzo proszę o interpretację wyniku. Mam 38 lat, kobieta. Badanie wykonano w sekwencjach TSE i SE uzyskując obrazy T1,T2 zależne oraz FLAIR i DWI w płaszczyznach poprzecznych , strzałkowych i czołowych. Nieliczne ogniska podwyższonego sygnału w istocie białej podkorowej w obrazach T2 zależnych i FLAIR o charakterze naczyniopochodnym wielosci do 3,8mm . Zmiany ogniskowe nie ulegają wzmocnieniu kontrastowemu. Układ komorowy symetryczny,nieposzerzony, Struktury tylnojamowe i widoczny szyjny odcinek rdzenia kręgowego prawidłowy.Zmiany zapalne zatok szczękowych i sitowia.

Lek. Michał Lenard

Opis badania wskazuje na zapalenie zatok i obecność zmian naczyniowych. Badanie wraz z opisem powinno być ocenione przez lekarza, który je zlecił. Pozdrawiam!