Co oznacza wynik badania rezonansu magnetycznego stawu skroniowo-żuchwowego?

Witam.Mam problem z żuchwą od czasu upadku na prawą strone twarzy lata temu.Przy otwieraniu zbacza,strzela lewy staw.Ból jest na wysokosci kosci policzkowej przy ruchach bocznych,występuje tarcie które powoduje ból w okolicy mięśnia żwacza.Zgryz i zęby zdrowe.Zalecone ćwiczenia żuchwy nasilają problem.Rezonans s-ż skrót:'Po stronie lewej zwiększona ilość płynu torebki stawowej wzdłuż przedniej powierzchni kłykcia i krążka,krążek przemieszczony.Co to może być ? I do kogo mam się udać ?

Radzę udać się do lekarza zajmującego się kompleksowo leczeniem wad postawy, zgryzu i stawu skroniowo-żuchwowego - czyli chirodoncją. Jeśli zgryz i postawa byłyby zdrowe - dawno zapomniałem Pan o skutkach urazu. Pozdrawiam