Co oznacza wynik badania RTG biodra?

Dzień dobry.Zmagam się z bólem prawego biodra.Wykonałem RTG miednicy i stawów biodrowych. Oto opis: Drobna wyspa kostna średn. ok. 5 mm w głowie kości udowej lewej. Małego stopnia zmiany zwyrodnieniowe w stawach krzyżowo - biodrowych. Drobne zmiany o charakterze entezopatii w zakresie przyczepów mięśniowych.Chwilę temu dodałem również opis RTG kręgosłupa lędźwiowego AP i boczne.Bardzo proszę o interpretację jak największą ilość lekarzy.Ból pojawia się przeważniepo kilku godz. marszu. - Kazimierz

Lek. Tomasz Budlewski

Konieczne badanie lekarskie aby moc się wypowiedzieć. Proponuje udac się do lekarza rodzinnego. Po badaniu będzie można określić dalsze postepowanie