Co oznacza wynik badania szyi 37-latki?

w przedniej częsci szyi po stronie prawej widoczna osełkowgo kształtu, gładkościenna struktura wielkości 16x16x10 mm o wysokim sygnale w T2 WI, jest to guzek lity,hyperwaskularny o trudnym do ustalenia charakterze, jego wysoki sygnał w T2 Wi i dość silne wzmocnienia kontrastowe oraz możliwość wystąpienia zwapień/słogów syderyny nie pozwlają wykluczyć naczyniaka

Lek. Tomasz Budlewski

konieczna szersza diagnostyka, proszę koniecznie udać się do lekarza prowadzącego diagnostyka, sądzę że konieczna jest wizyta. u onkologa i być może wykonania badanie PET oraz biopsji aby poznać dokładny charakter zmiany .