Co oznacza wynik badania TK głowy u 43-latka?
Badankie TK głowy. Przestrzenie podpajęczynówkowe na sklepitościach płatów czołowych mieco poszerzone, pozostałe prawidłowej szerokości. Co, to dokładnie oznacza?

MĘŻCZYZNA, 43 LAT ponad rok temu
Witam!
Poszerzenie przestrzeni podpajęczynówkowej na sklepistości płatów czołowych oznacza, że pomiędzy tkanką płatów czołowych i strukturą kostną (nad nimi) jest nieco większa przestrzeń. Nie przejmowałbym się tym.
Pozdrawiam
W. Łuczkowski.