Co oznacza TK głowy 30-latki?

Witam. Choruję na migreny. dzisiaj odebrałam wynik z tk głowy. Pisze ze ogólnie wynik jest w granicach normy, jednak w opisie wyczytałam cos takiego "nieco poszerzone przestrzenie płynowe na sklepistości, maksymalnie do 13mm" Czy mogą mi Państwo powiedzieć co to znaczy? Bardzo proszę o odpowiedz. Pozdrawiam,

Witam!
Poszerzenie przestrzeni płynowych na sklepistości mózgu sugeruje albo niewielki zanik tkanki mózgowej, albo fakt braku obrzęku. Przy kolejnych badaniach może wyjść wszystko w porządku. Moim zdaniem jest ok. Dla pewności można zrobić RM głowy.
Pozdrawiam
W. Łuczkowski.